Minust

* Isiksuse arengu võimestaja (astroloogia metoodikal) * Õppiv humanistlik-süsteemne terapeut Mariana Russak
Minu suurim hobi ja kirg on õppimine kui igavese “tõe” otsing. Olen otsinud tõde erinevatest eluvaldkondadest: psühholoogiast, astroloogiast, teoloogiast, teosoofiast, raamatutest ja vaimsetest praktikatest. Milleks tõde? Tõde loob selguse ja võimaldab tunnistada elu sügavamat tähendust ning olla vaba, kiindumustest vaba.

Olen alati olnud uudishimulik elu olemuse avastamise vastu. Minu eneseotsingud algasid juba kahekümnendate aastate alguses ja aastatega kasvav huvi on viinud mind teadlikuma arenguni.

Mul on olnud võimalus kohtuda väga huvitavate inimestega, kellelt on olnud au õppida paremini mõistma elu seadusi ja saladusi. Kohtumised füüsilisel tasandil, tehnoloogia või raamatute vahendusel. Olen südamest äärmiselt tänulik kõigi nende inspireerivate kohtumiste eest.

Minu kõige suurimad Õpetajad on olnud minu vanemad, abikaasa ja lapsed. Elus kogetud erinevad väljakutsed ja kriisikogemused on mulle andnud motivatsiooni ja ajendanud otsima vastuseid suurtele küsimustele: kes ma olen, kuhu ma olen teel  ja mis on kõige mõte.

Soovin inspireerida ja julgustada inimesi olema avatud tarkuse ja hingelise arengu kasvule.

Universumi seadused, tehnoloogia ja inimese sisemaailm on minu jaoks kolm kõige huvipakkuvamat valdkonda, mida on põnev vaadelda, uurida ja avastada. Olen alati tundnud, et maailm pole ainult duaalne. Kõige köitvam on alati olnud see kolmas, inimese silmaga nähtamatu energeetiline dimensioon või spirituaalne osa, mis ulatub kaugemale inimvõimete piiridest, kuid siiski kuulub inimese olemusliku osa juurde.

Olen oma eluteel avastaja, rändaja, optimist, elu õpilane ja kogeja. Usun, et iga inimese sees on jõud, mis võimaldab transformeerida oma kannatused suurimaks armastuse ja rõõmu allikaks.

Väärtustan perekonda, tarkuse jõudu, headust, inimlikkust, sõltumatust, vabadust, reisimist, tervist & heaolu. Usun, et iga inimene on oma loomupärasuses väärtuslik, oluline, piisav ja eriline.

Hetkel arendan oma oskusi ja võimeid tunnetamises hingetarkuse dünaamikaid tundma õppides perekonstellatsiooni ja konsulteerimise eriala, mis aitab avastada ja avada rohkem minu olemuslikku osa. Selle psühhoteraapia valdkonda kuuluva praktilise tehnikaga on võimalik aidata inimesel mõista tema intellektuaalsete, emotsionaalsete või kehalist heaolu takistavaid asjaolude põhjusi ja tuua nähtavaks varjatud (peresüsteemi) mustreid, mida vajadusel enda elus korrastada.

Lisaks õpin iseseisvalt ja tunnen huvi transpersonaalse psühholoogia valdkonna vastu.

Hariduskäik

 • Konstellatsiooni ja Teadliku Arengu Instituut OÜ

  Perekonstellatsioonid ja konsulteerimine eriala, 3 aastane konstellöör-terapeudi väljaôpe.

 • Tallinna Tehnikaülikool

  Omandatud tehnikateaduste magistrikraadi diplom infotehnoloogia analüüsi ja kavandamise erialal.

 • Estonian Business School

  Omandatud sotsiaalteaduste magistrikraadi diplom, rahvusvaheline ärijuhtimine spetsialiseerumisega turunduse erialale, lõpetanud cum laude.

Täiendõpe

 • Tartu Ülikool, Psühholoogia Instituut

  Sissevaade psühholoogiasse kursus (39h)

 • Eesti Pereteraapia Kool

  Perekonna psühhoterapeutide I astme pädevuskoolitus (100h)

 • Erinevad astroloogia alased kursused

  Margot Veidemann juhendamisel

 • Erinevad astroloogia alased kursused

  Triin Tobberi juhendamisel

 • Tallinna Tehnikaülikool

  Majandusteaduskond, magistriõpe personalijuhtimise eriõppe kursused Eetika ja väärtused personalitöös Töötajate nõustamine Tööpsühholoogia